Пашинський
Луценко закликає Пашинського до публічних дебатів на тему «кричущої корупції в забезпеченні армії та Нацгвардії»

Народний депутат від фракції «Батьківщина» Ігор Луценко звинуватив представника «Народного фронту» Сергія Пашинського в корупції та закликав його до проведення  публічних дебатів на тему забезпечення армії та Нацгвардії. Про це Луценко написав на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, 14 липня Луценко запустив у сесійній залі Верховної Ради безпілотник для пошуку депутатів, які практикують неперсональне голосування.

Згодом він повідомив, що дрон відправлять бійцям ЗСУ під Авдіївку на Донбасі.

Пашинський, у свою чергу, глузував з Луценка: «Дивно чути з уст «фронтового аеророзвідника», що ту іграшку за 2 тисячі доларів … він відправить в Авдіївку».

13707553_1211596332197687_9095199180490287720_n«Повідомляю шановному Сергію Володимировичу як голові профільного комітету страшну сенсацію: на третьому році війни саме такими «іграшками» вимушено проводиться аеророзвідка у найгарячішій точці фронту, Авідєвці (зокрема, особисто мною проводиться), і саме про такого типу коптер, зокрема, мене просили бійці з передової», – парирував коментар Пашинського Луценко.

Також він поставив низку запитань до представника «Народного фронту», як фахівця із оборонного замовлення.

«1. Де ті Фурії та інша техніка, котру втридорога закупило Міністерство оборони? Чому державні мільйони потрачено на закупку безпілотників, а у Авдієвці у бійців немає аеророзвідки навіть на найпримітивнішому рівні, чому бійці дзвонять по допомогу до МЕНЕ? Вам особисто ці факти на «дивні»?
2. Країна тратить на оборону протягом останніх двох років близько 3% ВВП щорічно. Чому при таких мільярдних затратах (це НЕ рахуючи омріяних вашою фракцією грошей Януковича) у бійців на передовій у Авдієвці немає найнеобхідніших засобів розвідки?
3. Скільки ще відсотків ВВП має дати вам особисто та урядовцям і Головнокомандуючому, щоб врешті, у Авдієвській промзоні у солдат з’явилися хоча б отакі «іграшки» – 13% ВВП, 30%? Може, просто нехай мародери крадуть менше бюджетних коштів і не купляють наддорогий мотлох?» – написав у соцмережі Луценко.

Снимок экрана 2016-07-19 в 18.39.30

Сам Пашинський наразі ніяк на це звернення не відреагував.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ