луценко
БПП може піти на вибори з «Народним фронтом», але без «УДАРу»

«Блок Петра Порошенко» веде переговори про спільну участь у місцевих виборах з «Народним фронтом» і «Народним рухом». Про це заявив лідер БПП Юрій Луценко, передає прес-служба партії.

Луценко розповів, що нинішній партнер БПП партія «УДАР Віталія Кличка» поки не дала згоди на спільну участь у виборах, як це було під час парламентської кампанії. «Після останньої поїздки Віталія Кличка у Львів (там він на футболі зустрічався з мером Львова Садовим), я б перейшов на футбольну термінологію: зараз м’яч на полі «УДАРу». Ми зробили їм пропозицію, проте відкриті для діалогу і з іншими партіями», – пояснив Луценко.

У той же час в БПП поки не ухвалили рішення про підтримку Кличка на виборах київського мера. «Все залежить від того, чи піде «УДАР» разом з нами єдиним списком на вибори в Київраду. Якщо так – очевидно, що у нас має бути один кандидат, і Кличко є фаворитом. Якщо ж вони підуть окремо, ми змушені будемо висунути власного кандидата», – пояснив лідер БПП.

Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня 2015 року. Як повідомляв Інформаційний Акцент, Києва Віталій Кличко готовий взяти участь у місцевих виборах і демонструє упевненість у своїй перемозі, незважаючи на закон про проведення виборів у два тури.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ