lutsenko
НАБУ перевіряє нерухомість на Еспланадній, 34, кінцевим бенефіціаром якої може бути син Луценка

Генеральний прокурор України Юрій Луценко нібито володіє квартирою в Ялті, яка записана на колишню бухгалтерку фірми Луценка Світлану Риженко. Про це повідомив народний депутат від БПП Сергій Лещенко, передає Українська правда.

«Крім будинку в Києві у бухгалтера Луценка з села виявилася ще одна нерухомість – в Криму. Це квартира в Ялті площею 145 метрів, яка нещодавно була виставлена на продаж за мільйон доларів», – написав він.

«Луценко, який все життя працював на держслужбі, оформив на підставних осіб величезних розмірів дорогу нерухомість, не маючи підтверджених для цього легальних доходів», – зазначив Лещенко.

Тим часом прес-служба НАБУ повідомила, що Національне антикорупційне бюро України вже розпочало перевірку придбання та користування нерухомістю на вулиці Еспланадній, 34 у Києві, кінцевим бенефіціаром якої може бути син генпрокурора Юрія Луценка Олександр.

У повідомленні уточнюється, що перевірка почалася «у відповідь на численні запити з боку ЗМІ та звернення громадських організацій».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше ЗМІ писали, що у генпрокурора є дорога нерухомість в центрі Києва, оформлена на бухгалтерку його дружини Світлану Риженко.

Нинішній очільник ГПУ назвав це «черговою фантазією» і запевнив, що його родина не має жодного відношення до цього будинку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ