Луценко заявив про затримання шахраїв з генеральськими погонами
Луценко заявив про затримання шахраїв із генеральськими погонами

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що правоохоронці викрили шахраїв із «липовими» посвідченнями і генеральськими погонами.  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Такий собі киянин Петровський разом з громадянином Ізраїлю Вайсбергом намалювали собі круті «ксіви», нашили мундири з генеральськими погонами, навішали орденів і заробляли непогані гроші на дурнях», – повідомив Луценко.

Він уточнив, що з громадянина Гусєва вони здерли 61 тисячу доларів за сприяння в призначенні його начальником управління економіки та інвестицій Одеського порту: «Потім захотіли «розвести» Гусєва на 70 тисяч доларів за призначення його головним лісничим Київщини».

Співробітники прокуратури затримали зловмисників під час передачі грошей.

«Набір шахрайського реквізиту, виявленого при обшуку, вразив бувалих слідчих. Але все стало ясно, коли під будинком гр. Петровського з’явилася депутатська радикальна група підтримки. Фото головного радикала – сенсея по заробітках шляхом перевдівання і шахрайства – завершило картину маслом. Скотиняки», – додав Луценко.

23456789101112Своєю чергою, депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук у коментарі до посту Луценка поскаржився на порушення слідчими Кримінально-процесуального кодексу.

«Піймали шахраїв – судіть, але чому слідчі під час обшуку до будинку який належить голові однієї з єврейських громад Києва не допускали адвокатів? Чи під час слідчих дій можна порушувати КПК?» – написав він.

Однопартієць Мосійчука Андрій Лозовий написав на своїй сторінці, що дізнався про обшук у голови однієї з єврейських общин Києва Олега Вайсберга, якого давно знає і поважає «за волонтерство і допомогу політв’язням».

Лозовий також заявив, що під час обшуку не допустили адвокатів і попередив, що це призведе до міжнародного скандалу.

Наявність у Вайсберга фото з Ляшком він пояснив тим, що фото Ляшка «є у тисяч людей».

13

БЕЗ КОМЕНТАРІВ