Путін
Близькі до Путіна бізнесмени наживаються на війні проти України

Близькі до Путіна бізнесмени наживаються на війні проти України. Зокрема, паливо бойовикам постачає російська компанія «Ойл Інвест». Про це заявив речник АП Андрій Лисенко, пише 5 канал.

«На війні продовжують заробляти російські бізесмени, які близькі до керівництва РФ. Так, за даними розвідки, до так званої ДНР тепер заїжджають вантажі російської компанії «Ойл Інвест», яка займається продажем паливно-мастильних матеріалів», – зазначив полковник Лисенко, однак не назвав власників підприємства.

За інформацією з російського реєстру платників податків, у РФ зареєстровано три компанії з назвою «Ойл Инвест». Дві з них зареєстровані у Москві, ще одна компанія – в Удмуртії. Раніше вони не були помічені у зв’язках з окупантами українського Донбасу. Водночас, у ЗМІ згадували про компанію «Ойл Інвест», яку пов’язували з бізнесменом-утікачем з України Сергієм Курченком, якому нібито дозволили заробляти на продажі палива на окупованих територіях.

Нагадаємо, Росія періодично відправляє «гуманітрані конвої» на Донбас. Як неодноразово відзначали представники української влади та спецслужб, під виглядом «гумконвоїв» командування РФ доставляє російським солдатам і найманцям паливно-мастильні матеріали, нову техніку, а також озброєння і боєприпаси, а вивозить тіла загиблих в бойових зіткненнях, а також унікальне виробниче обладнання із захоплених районів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на думку першого заступника голови Державної фіскальної служби Сергія Білана, «організація незаконного переміщення товарів через лінію розмежування має характер вже добре поставленого бізнесу».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ