Female hands holding Ukrainian abroad passports on the Krakow city center background. Traveling to Europe from Post-Soviet countries or emigration to Europe concept
Особливо важливим запровадження безвізового режиму вважають на Заході України та в Центрі

Понад третина українців (39%) вважає, що запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом є важливим. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи Рейтинг.

Дуже важливим це питання назвали 13% людей, просто важливим – 26%. При цьому 37% назвали це зовсім неважливим, 20% – неважливим, 4% – не визначилися з відповіддю.

Особливо важливим запровадження безвізового режиму вважають на Заході України (68%) та в Центрі (37%), найменш важливим – на півдні (25%) та на Сході (19%).

0f33ba7Як повідомляв Інформаційний Акцент, заступник міністра юстиції Сергій Петухов запропонував Україні добровільно взяти на себе квоту на розселення сирійських мігрантів в обмін на запровадження безвізового режиму з ЄС.

Нагадаємо, Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер обіцяє запровадження безвізового режиму для українців до кінця поточного року, а експерти кажуть, що його можливо доведеться чекати до 2020-го.

Нагадаємо, 17 листопада Комітет постійних представників Євросоюзу дав згоду на початок міжінституційних переговорів щодо безвізового режиму для України, дозволивши старт переговорів між Радою ЄС та Європарламентом. Безвізовий режим для України та Грузії набуде чинності одночасно зі стартом роботи нового механізму призупинення «безвізу».

26 листопада стало відомо, що країни Європейського союзу на 99% узгодили текст угоди про механізм призупинення дії безвізового режиму, а питання, що лишилися, не мають надвеликої політичної ваги.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ