Ляшко
Ляшко попередив, що спецслужби готують «брудну спецоперацію» на замовлення Порошенка

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко побоюється, що незабаром може бути оприлюднена інформація про нібито фінансування його політсили Партією регіонів. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Попереджаю суспільство, що в інформпростір готується викид інформації про те, що начебто я чи Радикальна партія отримували фінансування від Партії регіонів. Інформація про це начебто міститься у так званій чорній бухгалтерії регіоналів, яку передав НАБУ колишній заступник голови СБУ Віталій Трепак», – зазначив Ляшко.

Політик наголосив, що «подібні «сенсаційні викриття» – це розроблена спецслужбами на замовлення Президента Порошенка брудна спецоперація».

«Замовники вигаданого проти нас компромату намагатимуться дискредитувати нас і під цим приводом провалити в парламенті голосування за створення ТСК з розслідування корупції Президента і його оточення», – резюмував Ляшко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, колишній перший заступник голови СБУ ВікторТрепак передав до Національного антикорупційного бюро України документи «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Він заявив, що ці документи підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

30 травня НАБУ розпочало розслідування за заявою екс-першого заступника голови СБУ Віктора Трепака.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ