Ляшко
Ляшко заявив, що в новій коаліції претендує на все

«Радикальна партія» виступає за утворення нової коаліції, нового уряду і претендує на всі можливі посади. Про це сказав лідер «радикалів» Олег Ляшко, пише Українська правда.

«Коаліції немає, вона померла… Ті, які сьогодні говорять, що є коаліція, – вони брешуть. Коаліції на сьогоднішній день в парламенті немає», – зазначив Ляшко.

Він пояснив, що за таких умов, згідно з Конституцією, президент має право розпустити Верховну Раду, якщо за 30 днів не утвориться нова парламентська більшість.

«Нам, як політичній силі, можливо, були б і вигідні дострокові вибори. Ми б мали вдвічі більше депутатів у парламенті, мали б можливість перемогти у президентських виборах… Якщо говорити про інтереси держави, я переконаний – нам дострокові вибори сьогодні смертельні», – заявив лідер «Радикальної партії».

Депутат також зазначив, що запропонував президенту та прем’єру сформувати нову коаліцію, і «РПЛ» запропонувала свою програму дій.

Водночас Ляшко наголосив, що наразі переговори з цього приводу гальмуються.

«На що ми претендуємо в новій коаліції? На все… Ми не боїмося брати на себе відповідальність за формування нової коаліції і новий уряд», – підкреслив лідер «радикалів».

Читайте: «Бути чи не бути?»: парламентарі самі не знають, чи існує коаліція

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 19 лютого спікер парламенту Володимир Гройсман Фракція оголосив, що «Самопоміч» вийшла з парламентської коаліції.

Раніше Юлія Тимошенко також заявила, що фракція «Батьківщина» виходить із коаліції та відкликає з уряду міністра молоді та спорту Ігоря Жданова. У свою чергу, Жданов вирішив залишитися на посаді на прохання прем’єра Арсенія Яценюка.

Нагадаємо, у вересні 2015 року коаліцію полишила «Радикальна партія».

Зазначимо, без представників «Самопомочі», «тимошенківців» і «радикалів» у коаліції «Європейська Україна» залишиться 217 депутатів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ