Олег Ляшко
Фракція Ляшка голосуватиме за зняття недоторканності і з Клюєва, і з Мельничука

У поданні генерального прокурора до Верховної Ради щодо зняття недоторканності народний депутат і екс-комбат «Айдару» Серій Мельничук обвинувачується у трьох убивствах. Про це сьогодні, 13 травня, журналістам у кулуарах парламенту заявив лідер фракції «Радикальної партії» Олег Ляшко, передає Укрінформ.

«За тими матеріалами, які я бачив, Мельничук причетний мінімум до трьох убивств – він особисто давав вказівку вбивати людей. Є маса свідчень, я особисто спілкувався з людьми, які свідчили про його злочини», – сказав Ляшко.

Також лідер «Радикальної партії» заявив, що нардеп Сергій Клюєв пропонував 50 мільйонів доларів за відмову його політсили голосувати за зняття з нього недоторканості. «Сьогодні запропонували 50 мільйонів доларів на фракцію за те, щоби ми не голосували за зняття недоторканності з Клюєва. Запропонував Клюєв, особисто одному з наших депутатів», – сказав Ляшко та додав, що фракція голосуватиме за зняття недоторканності і з Клюєва, і з Мельничука.

«Але мені цікаво, чому досі немає подання на жодного представника злочинного режиму, наприклад на Бойка, на колишнього голову «Нафтогазу» Бакуліна та інших депутатів. Очевидно тривають торги», – думає Ляшко.

Нагадаємо, 12 травня генпрокурор Віктор Шокін вніс у Раду подання про зняття депутатської недоторканності з Сергія Мельничука та Сергія Клюєва.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ