Verkhovna Rada deputy Oleh Liashko
Ляшко звинуватив Порошенка у підкупі депутатів

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко стверджує, що у Верховній Раді України відбувається підкуп народних депутатів. Про це він сказав 16 вересня, виступаючи в сесійній залі, передає newsru.ua.

«У стіни українського парламенту повернулася політична корупція – найганебніше явище, яке існувало за часів Януковича, якого ми позбулися після Революції Гідності», – сказав Ляшко і додав, що «знову підкуповують депутатів». За його словами, шляхом погроз, шантажу, залякування та підкупу «намагаються розколоти фракцію Радикальної партії після того, як вона перейшла в опозицію».

«Один з наших народних депутатів Артем Вітко, на жаль, не витримав спокус грошима чи невідомо чим… І сьогодні він уже перебуває в коаліції, замість того, щоби дотримуватися позицій фракції», – сказав Ляшко. За його словами, таким «підкупом» займаються деякі депутати із фракції «Блоку Петра Порошенка» та позафракційні.

«За дорученням президента Порошенка зараз триває підкуп народних депутатів. Персонально цим займається Олександр Третьяков, Ігор Кононенко і позафракційний Олександр Оніщенко», – заявив Ляшко. Він переконує, що уже 5 депутатів з Радикальної партії скаржаться йому, що «Третьяков вів з ними перемовини, обіцяв гроші, місця на дострокових парламентських виборах».

У відповідь на заяву Ляшка голова Верховної Ради України Володимир Гройсман порадив йому звернутися із заявою до Антикорупційного бюро.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 вересня фракція Радикальної партії вийшла із складу парламентської коаліції. Лідер фракції Олег Ляшко заявив, що його політсила переходить в опозицію до чинної влади, яка, на його переконання, під час голосування за законопроект про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації в першому читанні об’єдналася з «Опозиційним блоком», а також «представниками олігархічних груп».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ