Ляшко
«Радикали» посеред ночі вимагали зустрічі з Порошенком через те, що депутат від БПП зламав ребро їхньому колезі

Кілька народних депутатів від Радикальної партії у вівторок, 1 вересня, увечері зібралися біля Адміністрації Президента, вимагаючи зустрічі з главою держави. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив один из нардепів Андрій Лозовий.

«Приїхали з колегами Олегом Ляшком, Ігорем Мосійчуком, Сергієм Скуратівським, Сергієм Рибалкою, Дмитром Ліньком, Олегом Купрієнком, Олексієм Кириченком, Олексієм Ленським до Адміністрації Президента. Не пускають», – зазначив Лозовий.

За його словами, «депутат від БПП Олег Барна сьогодні зламав ребро депутату від патріотичної опозиції Юрію Чижмарю. Вимагаємо зустрічі з Президентом». Сутичка між депутатами Барною і Чижмарем відбулася через позицію РП щодо змін до Конституції.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко у своєму Facebook зазначив, що депутати намагаються потрапити до АП для зустрічі з Петром Порошенком з вимогою припинити напади й репресії проти опозиційних народних депутатів.

«Депутат від президенської фракції Олег Барна після ефіру зламав ребро опозиційному депутату від Радикальної партії Юрію Чижмарю. Зараз намагаємося зайти в адміністрацію Президента Порошенка, щоби зустрітися з ним і вимагати припинити напади і репресії проти опозиційних народних депутатів. Вхід в адміністрацію заблокувала державна охорона, хоча мені відомо, що зараз в АП знаходяться і Порошенко, і прем’єр-міністр, і глава МВС. Ми вимагаємо зустрічі з нинішніми тимчасовими керівниками України, щоби вимагати припинення репресій, як це було за часів Януковича», – написав Ляшко.

Водночас депутат від БПП Барна заявляє, що сутички із Чижмарем не було. «Кого ви слухаєте. Бійки між нами не було. Це брехня. Я ребра не ламав», – запевняє він.

Разом із тим, Лозовий продовжує наполягати, що бійка відбулася близько 21.00, і Чижмар зараз у лікарні. За його словами, депутат РП зробив рентген-знімок, а «журналісти NewsOne, де стався інцидент, це (факт бійки, – ред.) підтвердять».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 вересня фракція Радикальної партії вийшла із складу парламентської коаліції. Ляшко заявив, що його політсила переходить в опозицію до чинної влади, яка, на його переконання, під час голосування за законопроект про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації в першому читанні об’єдналася з «Опозиційним блоком», а також «представниками олігархічних груп».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ