Юридично фракція «радикалів» поки що є частиною коаліції
Юридично фракція «радикалів» поки що є частиною коаліції

Головний «радикал» Олег Ляшко торгується за крісло спікера у Верховній Раді. Про повідомляє джерело Української правди в Адміністрації Президента.

Варто зазаначити, що юридично фракція «Радикальної партії» досі перебуває у складі парламентської коаліції. Про це заявив перший заступник голови регламентного комітету Верховної Ради Павло Пинзеник.

«Фракція Радикальної партії України зробила заяву про вихід із коаліції, тим не менше, оголошення про це головуючим на засіданні не відбулося. Таким чином, юридично-формально стверджувати про те, що фракція «Радикальної партії» Ляшка не перебуває в складі коаліції, підстав немає», – сказав він.

Сам Ляшко поки на дзвінки не відповідає, як і депутати його фракції. Джерело в Адміністрації Президента повідомляє, що він у ході переговорів щодо парламентської коаліції виторговує для себе крісло голови парламенту, а для своїх однопартійців просить два міністерства, одне з яких – Мінекології.

Крім того, «радикали» хочуть отримати контроль над «Укроборонпромом», який зараз очолює Роман Романов.

До слова, до цього призначення Романов керував президентською виборчою кампанією Порошенка на Херсонщині. Також він торгував автомобілями «Хюндай», які в Україні збирає корпорація «Богдан» Гладковського, співвласником якої раніше був нинішній глава держави.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 19 лютого спікер парламенту Володимир Гройсман Фракція оголосив, що «Самопоміч» вийшла з парламентської коаліції.

Раніше Юлія Тимошенко також заявила, що фракція «Батьківщина» виходить із коаліції та відкликає з уряду міністра молоді та спорту Ігоря Жданова. У свою чергу, Жданов вирішив залишитіся на посаді на прохання прем’єра Арсенія Яценюка.

Нагадаємо, у вересні 2015 року коаліцію полишила «Радикальна партія».

Зазначимо, без представників «Самопомочі», «тимошенківців» і «радикалів» у коаліції «Європейська Україна» залишиться 217 депутатів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ