ty-moshenko-lyashko
Ляшко звинувачує Тимошенко, що вона нібито використала нардепа-«радикала» Юрія Шухевича і поставила його життя під загрозу

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко вимагає від президента Петра Порошенка позбавити громадянства лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко. Про це він заявив в кулуарах парламенту, передає Еспресо.TV.

«За антидержавну діяльність. Нехай Путін надасть їй російське громадянство», – сказав він.

Ляшко звинувачує Тимошенко у тому, що вона нібито використала нардепа-«радикала» Юрія Шухевича і поставила його життя під загрозу.

«Взяла зозуля московська, використала дєда (Юрія Шухевича, – ред.), героя, політв’язня, у своїх брудних кремлівських іграх», – обурився він.

«Коли не буде рідної країни – не буде й бюджету. Тому я хотів би зробити офіційну заяву: я дуже злий. Я дуже злий на Юльку, яка – ця московська зозуля, одягнена в українські вишиванки – намагалася чужими руками реалізувати путінський план із захоплення влади», – зазначив Ляшко.

На думку Ляшка, Тимошенко могла сама запропонувати імпічмент президенту: «Ти герой, ти хочеш відставки Петра –вийди на трибуну й скажи, що я хочу відставки Порошенка. Ти чого перед собою дєда пхаєш, лиса драна? Ти що собі дозволяєш? Моїх депутатів використовувати в кремлівських іграх! Я голову відкручу любому, хто розвалює країну».

Як відомо, раніше в Радикальній партії звинуватили Тимошенко у провокації, коли лідерка «Батьківщини» в Раді надала слово для виступу Юрію Шухевичу. За даними «радикалів, Шухевичу нібито «підсунули» документ про імпічмент президента. Після цього запланованого виступу на Шухевича нібито мали скоїти напад, можливо, і вбивство, впевнені в РПЛ. Сама Тимошенко заявляє, що не знала, що саме хотів говорити з трибуни Шухевич перед тим, як до нього підбіг Ляшко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ