Ляшко взявся за Шокіна: над Генпрокурором нависла загроза звільнення

Шокін
Віктор Шокін

Депутат Олег Ляшко збирається вимагати відставки генпрокурора Віктора Шокіна через зникнення депутата Сергія Клюєва. Про збір відповідних підписів він заявив на Раді коаліції в четвер, 12 червня, повідомляє співрозмовник «Української правди», близький до коаліції.

«Учора на раді коаліції Ляшко заявив, що буде ініціювати збір підписів для відставки Шокіна з посади Генпрокурора через втечу Клюєва. Керівництво фракції БПП попросило депутатів не брати участі у цій витівці», – повідомив співрозмовник.

Крім того, Ляшко заявив на раді коаліції, що виступає проти закону про фінансування партій з бюджету, який ініціює президент Петро Порошенко.

Ухвалення цього закону є однією з вимог Євросоюзу для безвізового режиму – щоби знизити залежність політиків від олігархів. Проти такого закону також виступила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, додав співрозмовник. Про необхідність ухвалити цей закон Порошенко сказав у своєму посланні в Раді.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, ГПУ підозрює Клюєва в шахрайстві, незаконному заволодінні майном та зловживанні службовим становищем. 4 червня народний депутат України від «Опозиційного блоку» не з’явився на допит у Генеральну прокуратуру України. Його оголошено у розшук.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ