ляшко
Ляшко хоче в нову коаліцію, але не каже з ким

«Радикал» Олег Ляшко хоче нову коаліцію, але сам не знає яку. Натомість, лідер найрадикальнішої фракції наголосив, що необхідно змінювати політику, яку нині провадять у країні, пише Newsru.com.

За словами Ляшка, «нинішня влада привела країну до дефолту, і вихід один: або дострокові парламентські і президентські вибори, а ми вважаємо, що такі вибори на шкоду країні, бо сьогодні дострокові вибори дадуть можливість взяти реванш банді Януковича і це реалізація плану Путіна, тому ми вважаємо, що треба створювати нову коаліцію в парламенті, формувати новий уряд. Фракція Радикальної партії готова взяти участь у формуванні нової коаліції – нас не цікавлять власні рейтинги, нас цікавить доля країни». При цьому лідер «радикалів» не уточнив, хто, на його думку, мав би увійти в цю нову коаліцію.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 вересня фракція «Радикальної партії» вийшла зі складу парламентської коаліції. 20 жовтня Радикальна партія почала під Кабінетом Міністрів акцію «Тарифний майдан». 17 листопада Ляшко розпустив акцію, пославшись на «терористичну загрозу».

Читайте: Войовничий Ляшко погрожує Яценюку розстрілом

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ