Компартія
Комуністів на Луганщині взяли під варту через сепаратистський «референдум» 11 травня

Депутатів Сватівської міської та районної рад, обраних від Компартії України, узято під варту у справі про посягання на територіальну цілісність України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Кримінальне провадження відкрито за фактом організації та проведення 11 травня 2014 року на території Сватівського району області так званого «референдуму щодо підтримки акту про державну самостійність «Луганської народної республіки» (ч.2 ст.110 КК України).

«З урахуванням наявності достатніх доказів, прокурором області повідомлено про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення депутатам Сватівської міської та районної рад, обраним від Комуністичної партії України», – інформує відомство. Слідчий суддя обрав вказаним особам запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває, його хід контролює прокурор Луганської області.

Зазначимо, Служба безпеки України 25 травня 2015 затримала колишнього голову Станично-Луганського районної ради Луганської області, який організував незаконний псевдореферендум у регіоні в травні 2014 року, суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 24 липня 2015 року в Україні Комуністична партія України, а також інші комуністичні партії більше не мають статусу політичної партії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ