Астероїд
Один астероїд зможе повністю окупити всі витрати на підготовку місії до нього

Видобувати корисні копалини у космосі планує американська компанія Deep Space Industries. Для цього вона 2020 року запустить першу приватну місію до астероїда, передає Еспресо.

Фахівці впевнені, що навіть один астероїд зможе повністю окупити всі витрати на підготовку місії до нього.

Спершу у Deep Space Industries видобуватимуть на астероїдах воду, оскільки космічні апарати компанії працюють на базі двигунів на водній основі. Можливість видобутку води на астероїдах означає і можливість дозаправки космічних апаратів без необхідності їх повернення на Землю.

Для початку створять тестовий апарат Prospector-X, який дозволить фахівцям випробувати всі ключові технології на орбіті Землі. Потім у космос запустять зонд Prospector-1 – цей апарат складе тривимірну карту обраного астероїда і спробує здійснити посадку на його поверхню.

У ході наступного етапу, в разі встановлення перспективності астероїда, спрямують Harvestor-X, який спробує видобути пробну партію руди.

Після успішного завершення місії цього апарату до астероїда полетить Harvestor-1, який почне промислову розробку корисних копалин і потім доставить їх на Землю.

Читайте: NASA планує перетворити астероїд на космічний корабель

БЕЗ КОМЕНТАРІВ