Boeing уклав рекордну угоду з Китаєм на 38 мільярдів доларів
Boeing уклав рекордну угоду з Китаєм на 38 мільярдів доларів

Американський авіабудівний концерн Boeing уклав c китайською стороною рекордну угоду про постачання 300 літаків на суму 38 мільярдів доларів і будівництво заводу на території Китаю. Домовленість була досягнута під час візиту голови КНР Сі Цзіньпіна до США, повідомляє інформагентство Сіньхуа.

«Boeing Co продасть Китаю 300 лайнерів і побудує центр зі складання літаків моделі 737», – зазначається в повідомленні. Лінію зі збору літаків буде побудовано спільно з Китайською комерційною авіаційною корпорацією – Comac. Завод і центр реалізації стануть першим подібним за межами США. (Нині в Китаї вже діє лінія зі збору лайнерів конкурентів – Airbus-320).

Літаки марки Boeing присутні на ринку Китаю вже 40 років і становлять на сьогодні більше половини його цивільного повітряного флоту. Для корпорації КНР – найбільший ринок, куди цього року передано до чверті усієї виробленої продукції.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, компанія Boeing купуватиме українські двигуни та ракетоносії від КБ «Південне» та заводу «Південмаш».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ