Український журналіст Роман Бочкала, який зараз перебуває у Дамаску, натрапив на магазин, в якому продаються нашивки з написом «Росія. Військові сили». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, а також додав фотографії.

«Натрапив у Дамаску на магазинчик, де затарюються російські «відпускники»… Торговець був дуже товариським … і давай хвалитися. І десантники в нього були, і льотчики були, і артилеристи… Давай показувати подаровані шеврони», – пише журналіст. Також Бочкала висловлює припущення, що шеврони російських військових з’явилися у Сирії задовго до початку офіційної операції.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, глава комітету Держдуми з оборони адмірал Владімір Комоєдов заявив, що російські бойовики, які воювали проти українців на Донбасі, можуть створити добровольчий батальйон або бригаду в лавах урядової армії Башара Асада в Сирії.

Нагадаємо, раніше низка провідних західних ЗМІ повідомила, що російські війська воюють на боці армії президента Асада. Водночас, за даними координатора групи «Інформаційний спротив» Дмитра Тимчука, російських найманців із батальйону «Дон», що дислокується в Луганській області, відкликали назад в РФ для подальшого перекидання в Сирію.

Читайте: Путін готовий поховати 150 тисяч російських солдатів у Сирії заради нафти й газу, – британські ЗМІ

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ