газ
Домогосподарства, що користуються газом для підігріву води та не мають лічильника, можуть залишитися без енергопостачання

З 1 січня 2016 року 280 тисяч домогосподарств, що користуються газом для підігріву води та не мають лічильника, можуть залишитися без енергопостачання. Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України».

«Згідно з вимогами законодавства України, з 1 січня 2016 року газопостачання для домогосподарств, що користуються газом для підігріву води, має здійснюватися лише за умови наявності лічильників», – повідомляє компанія. Як наголошується, станом на 1 листопада лічильники було встановлено в 75% домогосподарств з цієї категорії; 280 тисяч домогосподарств, що користуються газом для підігріву води, ще не мають лічильника.

Згідно з даними компанії, станом на 1 листопада 2015 року в Україні газифіковано близько 13 млн. квартир та приватних будинків (без врахування даних по АР Крим). З них лічильниками газу облаштовано близько 9,4 млн. домогосподарств, або 72% побутових споживачів. При цьому майже всі споживачі, що використовують газ для опалення та потребують найбільших обсягів палива, отримують його за даними лічильників. В результаті, близько 93% газу, використаного населенням, реалізується за даними лічильників, а 7% – за нормативами», – повідомляє прес-служба.

Як повидомляв Інформаційний Акцент, Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила з 1 квітня поточного року мінімальний тариф на газ для населення в 3,3 раза – до 3 600 грн за тисячу кубометрів палива при споживанні до 200 кубометрів газу.

Читайте: Пенсіонерка вчинила самогубство, отримавши платіжку за газ

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ