Макіяж
Фахівці провели дослідження впливу макіяжу на кар’єрні успіхи

За даними декількох досліджень, жінки, що роблять собі макіяж, більше отримують чайових, частіше обіймають престижні посади або їх вважають на роботі більш компетентними у вирішенні робочих завдань, пише wlpress.net.

Але навряд чи це можна назвати перемогою для жінок, якщо такий підхід стає причиною перекручених очікувань і джерелом гендерної нерівності. Чоловікам взагалі не потрібно наносити на обличчя грим або підводити очі тушшю, і практично в кожній країні за ту ж роботу вони (все ще!) отримують більше грошей, ніж жінки. У нещодавній статті в журналі Atlantic визначили цю тривожну залежність між витратами на косметику і темпами кар’єрного росту як «макіяжний податок».

Проблема може здатися дрібною, але вона має не тільки соціальний стрижень. «Жінки витрачають на макіяж час і гроші, тому що це впливає на їхні зарплати», – пояснюють автори. Таким чином, термін «податок» тут цілком доречний. Жінкам по суті доводиться багато платити, щоб багато отримувати і бути успішними на роботі. До слова, жінки витрачають на косметику 60 мільярдів доларів щорічно.

Читайте: Росіянкам рекомендують фарбувати губи буряком

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ