Ман Арманян, бізнесмен. Емігрував з Росії до Сполучених Штатів
Ман Арманян, бізнесмен, блогер. Емігрував із Росії до США

І ще трохи про мою нову Батьківщину…

Думка про кандидатів у президенти США.

Республіканці:

Дональд Трамп. Надзвичайно популярний серед тих, у кого спрощена картина світу (можна навіть сказати — тупих). Каже вголос ту нісенітницю, що вони думають. «Ми всі хороші, а інші всі погані». Роздуте, гігантське ПСВ (почуття власної важливості). Уже встиг помітно образити латиноамериканців, мусульман, жінок, суперників-демократів, колег-республіканців.

Його часто несе. Наприклад — про свою дочку: «Якби я не був її родичем, я би її чпокнув». Справжній подарунок для американських сатириків. Іржуть над усім, починаючи від волосків на голові та помаранчевого кольору обличчя. Зараз ведучий-комік виходить і каже «Доналд Трамп» — і тривала пауза. Публіка вже регоче. До кінця гонки Д.Т. остаточно перетвориться на рудого клоуна.

Тед Круз. Розумний. Молодий, сповнений сил. Добре говорить. Але те — що він говорить, багато хто вважає чистим злом. Білл Маєр назвав його «дияволом». Він поки на других позиціях у республіканців.

Марко Рубіо — третій номер. Занадто молодий — 44 роки. Кубинського походження. Поки, крім жорсткої критики нинішнього президента Барака Обами, ніяк себе особливо не виявив. Але республіканці всі Обаму критикують.

Джеб Буш (вибув). У нього в очах невіра в можливість своєї перемоги. Витрачає жахливо неефективно передвиборчі гроші. Безглузді відеоролики. Безглузде гасло «Джеб!». Погано говорить. Сатирики висміюють його в дискурсі «Мій татусь був президент, мій братан був президент, чом би й мені не побути президентом?»

Демократи:

Хіларі Клінтон. Серйозний претендент. За нею дуже багато грошей і досвід. Але тітонька виглядає трішки застарілою. Вона не викликає емоцій. Без харизми. Сатирики висміюють її манеру одягатися (брючні костюми), вік. Ні-ні, та й нагадають сексуальні скандали її чоловіка.

Берні Сандерс. 75 років. Поки йде нарівні з Хіларі. Його називають «Дональд Трамп для тих, хто живе у мами в бейсменті» — тобто популіст-демагог для виборців, які живуть до 35 років на шиї у батьків. Йому 75 років, а рівень підтримки серед вікової категорії 18-24 років у нього 87%! Дідусь сам себе називає соціалістом. Ратує за скандинавську модель. Сатирики експлуатують його зовнішність дідка-одувана, вік, єврейське походження.

V v1 v2 v3 v4

Джерело: Ман Арманян

БЕЗ КОМЕНТАРІВ