Манафорт
Манафорт запевняє, що ніколи не працював на владу України чи Росії

Керівник виборчого штабу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа Пол Манафорт заперечує отримання 12,7 млн. доларів з чорної каси Партії регіонів.  Про це повідомив журналіст телеканалу NBC, передає Українська правда.

«Я ніколи не отримав жодної незаконної оплати… Припущення, що я отримував якісь готівкові платежі – необґрунтовані, дурні та безглузді», – сказав Манафорт.

Він також стверджує, що ніколи не працював на владу України чи Росії. Водночас він підтвердив, що дає політичні консультації як у США, так і за кордоном.

За словами Манафорта, «всі політичні виплати, які йому спрямовувалися, призначалися для команди (як місцевої, так і за кордоном), яка проводить для нього опитування та дослідження».

Політтехнолог зазначив, що його робота в Україні «завершилась після виборів у жовтні 2014 року».

Він назвав публікацію NYT атакою на свою репутацію, та стверджує, що журналісти не дотримались стандартів та не перевірили факти.

Нагадаємо, у НАБУ повідомили, що і’мя Пола Манафорта значиться серед прізвищ осіб у списку так званої чорної бухгалтерії Партії регіонів. Згідно зі списками,  на витрати, пов’язані з політтехнологом, починаючи з 20 листопада 2007 року, виділили  понад 12,7 млн. доларів США. Водночас невідомо, чи отримав ці гроші Манафорт, адже у графі отримувачів стоять підписи інших осіб.

Раніше видання The New York Times, посилаючись на дані Національного антикорупційного бюро, написало, що керівник передвиборчого штабу кандидата в президенти США від республіканців Дональда Трампа Пол Манафорт міг отримати 12,7 млн. доларів з України в період з 2007 по 2012 рік.

Як відомо, Манафорт 1976 року працював консультантом у президентській кампанії Джеральда Форда в його протистоянні з Рональдом Рейґаном.

1980-го він був консультантом у кампанії Рейґана. У 1988 і 1996 роках відзначився у штабах Джорджа Буша і Боба Доула.

Крім того, Манафорт консультував в Україні Партію регіонів, співпрацював із олігархом Рінатом Ахметовим та його холдингом СКМ, а також був старшим радником екс-президента Януковича.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ