Гройсман пообіцяв рекордні 35-40 мільярдів гривень на ремонт українських доріг
Гройсман пообіцяв рекордні 35-40 мільярдів гривень на ремонт українських доріг

Гроші на українські автошляхи сиплються буквально з неба. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман здійснив повітряну інспекцію доріг у трьох областях, після чого пообіцяв значно збільшити фінансування ремонту доріг – передає ТСН.

Маршрут очільника Кабміну спершу пролягав від Києва до Черкас, звідти − переліт до Знам’янки (Кропивницька область), потім − під Полтаву і звідти повернення до столиці. Гройсман особисто побачив стан реконструкції траси до Сміли, де раніше обіцяли ще більше коштів на дорожні роботи.

На трасі до Олександрії інспекція застала ще теплий асфальт. Журналісти висловили припущення, що його поспіхом поклали саме перед прильотом глави уряду. Щоправда, працівники заперечили це, заявивши, що дотримуються визначеного графіку робіт, мовляв, прем’єр тут ні до чого.

У цілому «Укравтодор» пообіцяв до кінця 2016 року оновити від 1,2 до 1,7 тисяч кілометрів українських доріг, у той час як минулого року йшлося лише про 150 кілометрів. Керівництво організації заявило, що «халтури не буде», а тих, хто крастиме асфальт чи навіть пісок – каратимуть.

У відповідь Гройсман пообіцяв, що 2017 року на ремонт доріг буде спрямовано рекордну суму – близько 35-40 мільярдів гривень. Він наголосив, що українські шляхи планує ремонтувати іноземною технікою, але щоби працювали вітчизняні будівельники – мовляв, заробляти гроші мають українці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ