Ленін
На Донеччині ще два міста позбулися Леніна

У Красногорівці та Мар’їнці Донецької області 28 липня демонтували пам’ятники большевицькому вождю Леніну. Про це повідомляють місцеві жителі в соціальних мережах, передає 62.ua. «Красногорівка: у нас у парку дядя Льоня пішов гуляти, звільнився з постаменту. Залишив замість себе тільки прапор», – написали городяни.

Згодом з’явилося повідомлення про те, що було демонтовано ще два пам’ятника. «З площі Леніна м. Красногорівки група невідомих осіб серед білого дня скинула два пам’ятника Леніну. В Мар’їнці теж прибрали», написали користувачі соцмереж.

Нагадаємо, 21 травня набув чинності закон про заборону пропаганди комуністичного й націонал-соціалістичного (нацистського) режимів, а також їхньої символіки в Україні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на початку червня з центру Мелітополя прибрали одразу три пам’ятника Леніну. Крім того, бійці «Правого сектору» «культурно» демонтували пам’ятник Леніну у Слов’янську. О 4-й ранку військові болгарками відпиляли пам’ятник від постаменту й обережно повантажили на машину. Руйнувати Леніна не збираються, будуть його берегти, щоби продати. Крім того, Луганщина позбудеться ще двох пам’ятників Леніну.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ