марафон
Із 7 грудня щодня міністри звітуватимуть про виконання програми дій уряду

Члени Кабміну пробіжать «марафон звітів». Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що з 7 грудня щодня в Будинку уряду міністри звітуватимуть про виконання програми дій уряду та інформуватимуть про плани у своїй роботі, передає УНІАН.

Він нагадав, що 11 грудня спливає рік з дня затвердження програма дій Кабінету міністрів. «З понеділка, щодня, о 12 годині, тут, в Кабінеті міністрів, міністри уряду звітуватимуть про ту роботу, яка була проведена, про виконання програми дій уряду, що виконано в коаліційній угоді, і що необхідно зробити в 2016 році. Ми поділили цей звіт на чотири блоки: гуманітарний, безпековий, економічний і антикорупційний», – сказав Яценюк.

За його словами, у п`ятницю, 11 грудня, він прийде до Верховної Ради «звітувати і відповідати за діяльність всього українського уряду».

Як повидомляв Інформаційний Акцент, лідер фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко не виключив відставки уряду за певних обставин. На його думку, якщо кількість тих, хто прагне радикальних змін у парламенті, досягне критичної точки, то прем’єр отримає вотум недовіри.

Нагадаємо, на початку листопада голова Одещини Міхеїл Саакашвілі вперше допустив свою згоду на призначення Прем’єр-міністром України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ