Маркевич, Луческу
Маркевич очолить «Шахтар», якщо Луческу піде з посади

Тренер футбольної команди «Дніпро» Мирон Маркевич може очолити ФК «Шахтар». Про це повідомляє неофіційний сайт команди Fcdnipro.сом.

«Мирон Богданович провів переговори з донецьким «Шахтарем» і, в разі відходу Мірчі Луческу, готовий очолити клуб Ріната Ахметова. Ймовірно, саме з цим пов’язані часті відвідування Маркевичем ігор і тренувань донецької команди у Львові», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що озвучена раніше інформація про повне ігнорування наставником «Дніпра» тренувань своїх футболістів не зовсім відповідає дійсності. Маркевича стали частіше бачити на базі у Придніпровську.

«У разі відходу Маркевича найбільш вірогідним кандидатом на вакантний пост стане Дмитро Михайленко, який очолює молодіжну команду. Йому доведеться працювати з тими футболістами, які ризикнуть залишитися в клубі після закінчення сезону», – пише сайт.

Нагадаємо, головний тренер Мирон Маркевич планує залишити «Дніпро» цього літа, якщо ситуація в клубі принципово не зміниться.

Наразі немає жодних видимих передумов до поліпшення ситуації. Футболісти, адміністрація та персонал клубу, працівники стадіону не отримують зарплату вже сім місяців. Борги перед тренерським штабом Хуанде Рамоса так і не виплатили. Нові контракти (зі зниженням зарплати, про які йшлося раніше) керівництво «Дніпра» поки що не пропонує.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ