Олег Тягнибок
Лідер «Свободи» Олег Тягнибок

Підвищувати комунальні тарифи в країні, в якій триває війна, – це не лише злочин, але й мародерство. Такої думки дотримується голова партії «Свобода» Олег Тягнибок, повідомляє прес-служба партії.

Націоналіст наводить приклади зростання тарифів: ціна за кубометр газу зросла у 9,4 рази, тепло (за Гкл) – 5,3 раза, гарячу воду (за м. куб.) – 4,8 раза, електрику (за квт/год, при споживанні від 100 до 600 квт) – 2,75 рази.

«Через злочинне рішення уряду про зміну тарифу на природний газ, ціна на газ для населення, яка впливає на тарифи за тепло та гарячу воду, сьогодні встановлена на рівні ціни імпортного газу. А для потреб населення насправді вистачає значно дешевшого газу власного видобутку, адже в Україні видобувають 19,9 млрд. куб. м газу при споживанні населенням 17,2 млрд. куб. м», – наголошує Тягнибок.

Також лідер «свободівців» вважає, що влада повинна змістити акценти, а саме – «не зашморг на шиї українців затягувати, а паски на пузі олігархів». «Народ не може і не має фінансувати олігархів! Жодні меморандуми з МВФ – реальні чи віртуальні – не повинні бути уставом для влади. Натомість загроза соціального вибуху у зв’язку з неспроможністю багатьох родин виживати – це підстава негайно розв’язати питання з тарифами та цінами на товари першої необхідності, ліки, пальне на користь українців».

Тягнибок також закликав чинну владу зменшити тарифи на комунальні послуги до економічно обґрунтованих. Адже в іншому випадку обурення людей незаконними діями можновладців призведе до повного перезавантаження влади, резюмує Тягнибок.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Україні з 1 липня подорожчала послуга з централізованого гарячого водопостачання та опалення, що пов’язано з встановленням єдиної ціни на газ для населення і підприємств теплокомуненерго на рівні 6,8 тис. грн за 1 тис. кубометрів. Відповідні рішення раніше були ухвалені Національною комісією, що здійснює регулювання у галузі енергетики і комунальних послуг. Таким чином, вартість 1 куб. м гарячої води залежить від підприємства, що надає дані послуги, а також від наявності електроенергії.

У свою чергу, прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв, що рахунки, які українці отримають у листопаді, не будуть жахливими і становитимуть 15-20% сукупного доходу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ