1
Серед учасників ходи було багато людей у військовій формі

У День Незалежності, 24 серпня 2016 року, у Києві пройшов «Марш нескорених»,  у якому взяли участь бійці добровольчих батальйонів, родичі загиблих під час бойових дій на Донбасі та члени сімей героїв Небесної сотні. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Колона з кількох тисяч осіб пройшла вулицею Хрещатик від Бессарабської площі в бік Майдану Незалежності та Михайлівської площі.

Учасники тримали в руках державні прапори України, прапори націоналістичних та патріотичних організацій і об’єднань, скандували «Слава Україні! Героям слава!».

На марші було багато людей у військовій формі, багато хто з них – зі слідами поранень. У заході також взяли участь родичі загиблих на Донбасі.

234Як повідомляв Інформаційний Акцент, у центрі Києва відбувся військовий парад на честь 25-ї річниці Незалежності України.

Під час урочистостей президент Петро Порошенко вручив нагороди військовим. Зокрема, глава держави присвоїв почесне звання Героя України полковнику, начальнику штабу – першому заступнику командувача Високомобільних десантних військ Збройних Сил України Андрію Ковальчуку та командиру роти снайперів 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Високомобільних десантних військ ЗСУ, капітану Валерію Чибінєєву. Обидва воїни захищали територіальну цілісність, суверенітет і незалежність Батьківщині у зоні проведення АТО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ