Поселення
Наразі архітекторам вдалося зібрати 30 тис. доларів на порталі Kickstarter

Прототип поселення Mars City Design, яке буде придатним до життя на Червоній планеті зведуть в американській пустелі Мохаве. Про це повідомляє Радіо 24.

Наразі архітекторам вдалося зібрати 30 тис. доларів на порталі Kickstarter, щоб профінансувати створення креслень для проекту. Ідею футуристичної колонії також фінансує NASA.

Нагадаємо, що компанія організувала конкурс, за яким обрала 25 найоригінальніших проектів майбутнього, три з яких втілять у реальність на полігоні Reaction Research Society в Мохаве.

Зараз найкреативнішими є використання реголіту Марсу як джерела кисню та енергії, водна система у вигляді замкнутої ріки та марсіанський акгрокомплекс.

Назву «реголіт» найчастіше застосовують до місячного ґрунту. Називають реголітом і марсіанський ґрунт.

Реголіт виникає в результаті дроблення, перемішування і спікання місячних порід під час ударів метеоритів, зокрема мікрометеоритів. Складається з уламків різних місячних порід, мінералів та склуватих речовин, іноді брекчійованих, а також фрагментів метеоритів. Частка метеоритної речовини в реголіті зазвичай менша за 2 %. Унаслідок дії сонячного вітру реголіт насичений нейтральними газами.

Читайте: Марс наблизився до Землі на мінімальну відстань

БЕЗ КОМЕНТАРІВ