Маруся Звіробій, командир Марусиних Ведмедів, 79-та десантно-штурмова бригада ЗСУ
Маруся Звіробій, командир Марусиних Ведмедів, 79-та десантно-штурмова бригада ЗСУ

Позавчора увечері ми з подругою Калиною взяли активну участь у блокуванні Криму. Такому результативному, що за півгодини з боку Криму не випускали машини до нас і зайняли оборону. Не випускали звідти ВЗАГАЛІ НІКОГО, доки ми не поїхали.

Що кажете? Як ми це зробили? Ми співали українських народних пісень «Путін хуйло», «Ой, мамо, шо зробив, я москалика убив». Читали вірші Шевченка про москальську кров у Дніпрі. Й усе це робили цілою артистичною бандою.

Наша група захвату моtsкальського спокою під’їхала на Чаплинський блокпост після концерту, який влаштовували для бійців ЗСУ. А на блокпості — Автомайдан, татари, правосєки… І всім скучно. А коли наші артисти Діма Ватра та капелан Залізняк побачили каtsапйо прямо за цим блокпостом, практично в себе перед носом — було вирішено влаштувати роз’яснітєльну роботу для кримнашів.

Киби ви бачили, як убєдітєльно Калина пояснювала заблукавшим чєловєкам, хто є їхній президент. А коли ми врубали рок-версію харківських фанатів, після цього взагалі танці почалися.

Водії з машин, що їхали повз нас на Крим, у шоці пригальмовували й не знали — чи далі їхати, чи ліпше повернутися. А коли друг Ватра, читаючи вірш, крикнув: «Гей, нумо, браття, до бою», уже за 5 хвилин нам передали, що машини з того боку не випускають і до оборони приготувалися.

Слава Україні!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ