Маруся Звіробій
Маруся Звіробій, командир Марусиних Ведмедів, 79-та десантно-штурмова бригада ЗСУ

5 наполегливих порад президенту Петрові Порошенку від очільниці «Марусиних Ведмедів» із 79-ї десантно-штурмової бригади Збройних Сил України Марусі Звіробій.

1. Або маєте повірити в свій народ та в свою армію, або маєте стати до влади в іншого народу, якому більше довіряєте.

2. Треба терміново рятувати українців на Донбасі та провести чесний і прозорий референдум. І не «Правий Сектор» має віддуватися за ваші обов’язки як гаранта Конституції, а ввічлива українська армія на абсолютно законних підставах, пов’язаних з перебуванням небезпечних терористів та російських військ на території УКРАЇНСЬКОГО ДОНБАСУ.

3. Пора мордякою натикати в правду сліпе й глухе ОБСЄ і заявити офіційно, що й Крим, і Донбас ОКУПОВАНО РОСІЙСЬКИМИ ВІЙСЬКАМИ!

4. Прислухайтесь до українців КРИМУ, от саме зараз, аби момент ЗНОВУ НЕ ПРОШЛЬОПАТИ! Час провести референдум на території українського Криму.

5. ПОРА НАГАДАТИ УСЬОМУ СВІТОВІ, А ОСОБЛИВО РОСІЯНАМ, ЩО ДОНБАС І КРИМ ЦЕ Україна, І МИ НЕ ДАМО ОБРАЖАТИ УКРАЇНЦІВ НА ВЛАСНІЙ ЗЕМЛІ!

Але ж… то треба не домовлятись, а воювати, а для того все-таки потрібно вірити в свій народ… та він же ж вам вірить… якщо ви досі в президентському кріслі сидите.

Нагадаємо тим, хто в провладних кріслах передозований росагітматеріалами: Україна була! Україна є! Україна буде!!! З вами або без вас, обирайте.

Маруся та злі Ведмеді з нескінченної передової.

Авторська граматика збережена.

Джерело: Facebook

БЕЗ КОМЕНТАРІВ