Маруся Звіробій, 79-та окрема аеромобільна бригада ЗСУ
Маруся Звіробій, 79-та окрема аеромобільна бригада ЗСУ

Проводжу співбесіду з бійцями-контрактниками. Це жах…

Чуваку скоро 50 років. Прийшов… Бозна чо прийшов, зарплата хороша. За одну хвилину розмови видав 12 разів «нє», «я нє», «я не потягну», «я не зможу», «у мене нема здоров’я». Це, блін, десантник — на хвилиночку. Медкомісію же якось пройшов.

Ще одного пацана трясти з переляку почало, коли пояснила — що в АТО можуть відправити. Молодий здоровий бик, аж губа тряслася.

Кажу, хулі ти сюди прийшов? У країні, в якій іде війна, на контракт? Феєрична відповідь: «Я прийшов не воювати, а служити. Я на війну не хочу і не піду любим способом». Тікати в небезпечній ситуації буде першим і здасть на фіг усіх, не кліпнувши оком.

Що з ним зробити, як порадите? Можу посприяти, щоби забрали на передок пузом розтяжки знімать ). Кому треба такий біоматеріал? Пишіть, адресу вишлю Новою поштою ).

Думаю — що десь менше 20 відсотків із них мають на меті захищати Батьківщину. Про всіх інших маю такі висновки:

  1. Багатьом АТО на фіг не впало, як і оборона України.

2. Пацани вирішили, що війна закінчилась. Тож десь відсидітись за 7000 гривень — то нормальна тема. Та ще й землю та пільги потім отримати.

3. Дуже зручно нині звалити в армію від боргів та аліментів усякого роду.

4. АТОвці — то чи не єдині патріоти, що залишились. Вони, ледь дембельнувшись, ідуть знову воювати.

Скоріш за все, тепер проситиму керівництво дозволити робити власний рекрутинг і сприяти прискореному оформленню документів.

P.S. Розмова в курилці… Переляканий старший радить переляканому молодняку: «Скажеш «не хочу» — і все, впирайся рогом. ВОНА БУДЕ ТЕБЕ ЗОМБУВАТИ!!!» )). Оце таке поповнення прийшло країну захищати.

Проте є і класні хлопці! Їх мало, але вони вже в тєльняшках. Хто з ними не піде, той вже дуже скоро їм позаздрить. Ми свою роботу знаємо.

Слава Україні, смерть ворогам!

Ваша Маруся Кашпіровська.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ