Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Як реаліст і непитуща людина скажу важливу річ. Епоха «Наді Савченко – ув’язненої режиму Путіна» закінчилася. Почалася ера Наді Савченко політика і народного депутата. Тепер чистий розум має брати під контроль непотрібні емоції.

Перша публічна прес-конференція тому чудовий показник. Надю запитують, чи варто скасувати закон Савченко, який за великим рахунком на руку лише тим, хто скоїв тяжкі злочини – пограбування, зґвалтування, побиття. Саме за цим законом вийшли скандально відомі суддя Зварич і вбивця-нардеп Лозинський. Подав клопотання зарахувати йому 1 день як 2 і сумнозвісний шахрай Доктор Пі.

Надя відповідає, що закон треба залишити. Мовляв, багато людей сидять ще і нехай виходять.

А тепер я розповім, як цей закон працює на практиці. Недалеко від будинку моїх батьків жив злочинець Колян. Все сорокарічне життя Коляна ділилося на етапи: крадіжка / напад / тюрьма – вихід на свободу – крадіжка / напад. Остання його «ходка» розбурхала весь наш район. Він підстеріг в лісопосадці жінку, яка їхала на велосипеді на роботу. Він її зґвалтував і вирвав золоті сережки з вух. Після події ця дама посивіла і постаріла років на десять. З квітучої жінки бальзаківського віку перетворилася на тінь.

Так ось, мама каже, що Коляну ніби як дали добро за «законом Савченко» і скоро він повернеться додому. Мама боїться. І вперше замислилася про те, щоби хоча б газовий балончик в сумці носити.

Джерело: Марина Данилюк

БЕЗ КОМЕНТАРІВ