Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

У російських ЗМІ розкручують тему дітей-диверсантів, які нібито на замовлення українських спецслужб проводили диверсії, а гонорари витрачали на наркотики та повій.

Звичайна локшина, головною метою якої є мобілізація путінського лохократа перед виборами в Держдуму. Росія в небезпеці, «укрокаратєлі» зазіхають на скрєпи «русского міра», хунта загрожує успіху «Новороссії».

Головна тема зрозуміла – показати нестерпну жорстокість і безпринципність української сторони.

По-друге, це російська відповідь на численні факти, що саме Росія та її дві клоаки «ЛНР» і «ДНР» вербують і використовують в своїх цілях навіть 12-річних.

У липні 2016 року опублікували щорічний звіт Держдепу США про торгівлю людьми в світі. Ось що пишуть про псевдореспубліки: «Дітей у віці від 15 до 17 років активно вербували для участі в мілітаризованих молодіжних групах, де дітей навчають поводитися зі зброєю. Неповнолітніх, які добре з цим впоралися, агітували створювати свої власні саботажні та розвідгрупи для участі в боях».

У російських ЗМІ періодично з’являються сюжети про молодиків з необсохлим молоком на губах, які вже розсікають по лінії фронту зі зброєю і мріють про перемоги над «украми».

Ось приклад 10-класників, які вже завідують складами зі зброєю в «ДНР» і підкоряються заїжджим ваххабітам.

Це реальність по той бік фронту.

Спроба ж зліпити з семи пацанів небезпечних диверсантів, наркоманів і любителів повій виглядає дещо штучною.

Згадався чомусь фільм «Діти шпигунів». Там головний лиходій формував армію з дітей-роботів. Так, ось фантазія Роберта Родріґеса в порівнянні з сюжетами росіян – виглядає, як документалка з життя.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ