Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Окремі фейсбушні няшки часом дорікають, що я не люблю Надю Савченко. Так, я не чоловік шлюбного віку, щоб її любити або не любити. А ось слухати й аналізувати те, що віщає на весь світ найпопулярніший нардеп, член ПАРЄ, член комітету оборони – я вважаю абсолютно обов’язковим.

Виступ Наді, де вона говорить, що «надання зброї Україні – це шлях до третьої світової війни», а санкції проти РФ нібито «б’ють по простому російському народу» – більше підійшло б латентному путінцю з Державної Думи. Ніж патріоту з Верховної Ради, від рішення якого залежить, що наша армія їстиме, у що одягатиметься, з чим піде воювати проти озброєної до зубів російської десантури.

У мене після кожного спічу Наді в пресі виникає непорозуміння: вона взагалі розуміє, що говорить?

З самого початку війни на Донбасі, вся країна спостерігала народження і падіння тих, кого я називаю «телевізійними генералами» – Семенченко, Парасюка, Мельничука. Реальних заслуг на фронті у них не так багато, натомість пафосу та піару, хоч склянками сьорбай.

Мені щиро шкода, що ця колекція липових полководців і зірок нації поповнюється Надією Савченко, в особі якої мільйони людей в світі бачать образ українського військового, солдата і патріота.

На жаль. ЗМІ набагато більше цікавить це божевільне марення, ніж історія, скажімо, майора Петраковського, який після важкого поранення майже два роки перебуває між життям і смертю. Або, наприклад, пораненого днями «Бугра» з «Донбасу». За ним Іловайськ, полон і купа знищеної техніки ворога. Зараз в Дніпрі йому ампутували обидві ноги і він лежить в реанімації. Але кого це хвилює, поки Надя вигадує нові перли і щедро постачає ними газети і телики.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ