Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Справа не в експериментах Ганни Герман у жанрі пластичної хірургії. Навіть якщо вона перекроїть себе до рівня Джослін Вільденштейн (відома жертва пластики на прізвисько «жінка-кішка») — вона все одно лишиться закомплексованою дівчинкою Ганею Стеців із села Колодруби, яка не цуралась ніяких методів, щоб отримати великі гроші, високу владу та елітні романтичні стосунки.

Ганя Герман в ефірі популярного українського телеканалу – це як жменя бруду, кинута в обличчя телеглядачеві з недавнього минулого. Я уважно слухала учорашнє інтерв’ю Гані. Вона як була «болонкою» Віктора Януковича, готовою виправдати будь-яке його рішення, так нею і залишилася. Не переконав Ганнушку в протилежній реальності ані крах колишнього режиму, ані особиста драма — похорони обох синів у розквіті молодих літ.

Якщо торік у якомусь інтерв’ю Герман розказувала, що Януковичу варто було діяти швидше та жорсткіше проти Майдану, то зараз Ганя випробовує роль примирителя з Донбасом. Вона заявляє, що українська влада має організувати там нові вибори, а сам Донбас — зажити «власним стилем життя».

Відверта маніпуляція, брехня і розрахунок на вуха, де теліпається сепаратистська локшина.

Я мала учора розмову із мешканцем Донецька — про нинішній «стиль життя» в місті, яке ще якихось три роки тому очолювало рейтинги найзаможніших і розкішних для життя сіті. Так от, лайфстайл покращеного Захарченком і «ДНР» міста – дуже простий.

У людей немає роботи, немає коштів, немає перспектив. Виживають бюджетники. Непогано влаштувалися особи, що записуються в міліцію і армію «ДНР». Мій друг прислав мені фото, потай зроблене на мобільний. На ньому — дві молоді дами у військовій формі та з дамськими сумочками на плечі.

— Для жінок і дівчат це теж дуже популярна робота, записатись у частини «ДНР», — пояснив він.

Мораль історії дуже проста. Доки Ганя Герман демонструє свій фейсліфтінг на молитовному сніданку в Вашингтоні чи в ефірі «112 каналу»— нам жити поруч із цими деформованими територіями й деґрадованими людьми. А коли ти плюсуєш до цього Ганю Герман та інших примирителів — ти розумієш, що ідея «Юговостоку» для всієї країни жива.

І конати не збирається.

Ганна Герман у ефірі «112 каналу»/ кадр із відео
Ганна Герман у ефірі «112 каналу»/ Кадр із відео

БЕЗ КОМЕНТАРІВ