Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

До речі, інцидент з тортом в замміністра напаскудив не йому. А натовпу студентів, інфантильно волаючих «Гроші на освіту, а не на війну».

Я не знаю, з яких саме вишів прийшли всі ці люди на відео, але за зовнішнім виглядом – цілком вгодовані та здорові. Могли б і підробіток знайти. Свого часу і я, і моя молодша сестра встигли попрацювати промоутерами в «Епіцентрі», хостес в клубах і роздавали листівки. Коли на другому курсі я пішла на першу серйозну роботу за фахом, був час, коли здавалось, що помру від перенапруги або засну десь прямо на прес-конференції в Кабміні. Через півроку втягнулася, зробила персональний графік справ – і все налагодилося. Поки мої одногрупники очікували на 150 гривень стипендії, я почувалася зіркою.

Гасла «Гроші на освіту, а не на війну» хороші, коли є кому прикривати студентські дупи і дупи їхніх ВНЗ: зі зброєю, під маскувальною сіткою, з артилерією на підхваті. Кому потрібні зараз дипломи Донецького національного університету з «ДНР»? Хто зазіхне на диплом цієї гучної булочки в фіолетовій сукні в разі масштабного вторгнення? Хоч би подивилися статистику загиблих і поранених солдатів на Донбасі, там частка 19-25-літніх, ой, яка велика.

До речі, ідею платити стипендії не всім підряд, а кращим, я підтримую. Набридла зрівнялівка, коли старанного студента порівнювали з тим, хто бухло і бульбулятор 5 років з рук не випускав.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ