Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Минулого тижня прийняли бюджет в першому читанні. Однак у зв’язку з зарплатами депутатів важко запам’ятати якісь суттєві речення. Покажу, як це побачила Україна на прикладі «кращої аналітичної програми країни», як любить себе величати «Чорне дзеркало». Суто з точки зору піару, помилка з зп депутатів в бюджеті – це чистий про*об, який знищив одразу дві позитивні теми: півроку уряду Гройсмана, бюджет в жовтні, а не в грудні.

Ліхман. «Минулого тижня відразу 450 громадянам стало краще – народним депутатам». Відразу уточнення для ведучого, в Раді зараз 423 депутата, в тому числі через агресію РФ на Донбасі і Криму, після якої неможливо було провести безліч мажоритарних депів.

Опитування маніпулятивне: Чому треба більше приділяти увагу Гройсману? Співпраці з МВФ або зростання соцвиплат. Ясен пень – друга набрало 82%.

Сергій Каплін: «Зарплату нардепа треба прив’язувати до зарплати простого робітника».

Юрій Бойко: «Як можна було приймати бюджет, в якому середня пенсія підвищується на 10%, а виплати на силовий блок виростають на 40%? Депутатів «купили» підняттям зарплат, при цьому простий народ залишився в бідності. Це відкрита політична корупція». (Пацієнт забув розповісти про вишки Бойка)

Оксана Продан намагалася розказати про схему субсидій і ініціативи Мінфіну в податковій сфері. Перебив Каплін нісенітницею. У бесіду втрутився Ваня Крулько (бют) монологом про ТСК. Потім Продан ще покритикувала Яценюка, похвалила трошки Гройсмана.

Експерт Решмеділова намагалася розповісти про досягнення і поразки Гройсмана. Непогані думки, здорове зерно.

Борислав Береза звивався як змійка. Трохи про тарифи, трохи про уряд. Про зп депутатів не забули. Разом з Ліхманом завели суперечку, що якщо мовляв для депів гроші є, для бюджетників теж знайдуться.

Михайло Головко. Грамотно побудований монолог про безглуздість зп депів в складних економічних умовах.

Висновки. Якщо послухати таку аналітику, то складається таке враження. Півроку уряд особливо нічого не робив, крім того, щоб вчив силовий блок. Для цього підкупили депутатів зарплатами. Поки нардепам добре, народ голодує і платить високі тарифи. Виходу немає. Глухий кут. Непідготовлений глядач після такого або піде бухати або повіситься на ручці туалету.

Джерело: Марина Данилюк

БЕЗ КОМЕНТАРІВ