Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Я так розумію, «Громадське» йде на рекорди. І до кінця року буде легалізований весь список «Миротворця» чи бодай ті, до кого дійшли мінімально руки нашого СБУ.

Мені глибоко начхати, що якийсь мужик сидів в «таємній тюрмі СБУ», бо він рахував бюлетені за псевдореферендумі та возив їх у Донецьк сепаратистам. Активісти тих псевдореферендумів не цуралилися бити проукраїнських громадян Донбасу, ламати людям голови і долі. Можна освіжити голови журналісток «Громадського» історіями Володимира Рибака чи Юрія Поправки – хто їх вбив і чому. Ото їхні герої, ото їх неваляшки, які начебто не знали, що чинять серйозний злочин – сепаратизм і сприяння терористичній діяльності. Звісно, донбаський шахтар не зобов’язаний бути правником. Але де ж, бляха, були очі в цього Ашихміна, коли «тітушки» в Донецьку пробивали голови землякам за українські прапори, за акції Євромайдану, коли місцеві мотрони лягали під техніку нашої десантури.

Такими темпами, тьолочки з «Громадського» скоро напишуть ексклюзивні статті з Гіркіним та Басуріним, і зобразять їх у вигляді мачо на мільйон доларів.

Гіркін може детально розказати, як горлівський депутат Рибак зважав «волєізявлєнію свободной рєспублікі, житєлєй Данбаса» – і не було іншого вибору, як розпороли йому живіт і кинути в річку. А Басурін може пожалітися на внесення його в санкційний список, розкаже про героїчних ополченців, у яких не було іншого вибору крім як піти воювати проти ЗСУ.

У нас тут два дні люди сперечаються про Аграмунта і Олланда, деякі фантазери навіть шини готують везти під ПАРЄ та Єлисейський палац. По-моєму, гнильця завжди починається ізсередини. Мученики «Громадського» – тому доказ.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ