Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Почитала сценарії «військових переворотів» від Парасюка, Соболєва та Луценка. Мабуть, навіть абсурдні скетчі «Монті Пайтона» виглядають більш реалістично.

Фрік-підкаблучник, дитина в тілі дорослого чоловіка і недовчений співак на сільському весіллі всерйоз обговорюють непрості, скандальні речі. Але знаходяться вільні вуха, готові сприйняти цю маячню за чисту монету.

А тепер напишу кілька слів, чому ідея «військового перевороту» – дурість несусвітня.

1. Соболєв, Луценко, Парасюк не є авторитетами для армії.  Офіцери, які себе поважають, не підуть за людьми, які незрозуміло чим займаються на роботі та в особистому житті. Спеціально переглянула список законопроектів того ж Парасюка за два роки депутатства. Не знайшла жодного, який істотно змінює положення бійця на фронті в кращий бік. Соболєв і Луценко давно балансують між двома крайнощами: «торгашів обличчям в телевізорі» і «вічних скандалістів-істеричок». Про неохайність, відсутність манер у всіх трьох, як дівчина, тактовно промовчу.

2. Кожен професійний військовий, який себе поважає, – зараз при справі. І якщо обирати між двома варіантами: вперше за довгі роки застосувати свої знання на практиці – захищати Батьківщину, проявити командирські здібності, брати участь в бойових виїздах, або малювати план путчу в урядовому кварталі в шинку за кухлем пива з Парасюком і Луценком –нормальний військовий вибере перше. І на фріків навіть не гляне.

3. За два роки важкої війни на Донбасі адекватна частина суспільства виробила важливий рефлекс. Здоровий мужик, який розгулює в повній екіпіровці в центрі Києва, сприймається, як нероба або позер. Або небезпечний елемент. Найчастіше подібний персонаж видасть докладну розповідь, як закінчити АТО за 5 годин, але не особливо поспішає навіть у більш-менш спокійну Костянтинівку. Коротше, хочеш країну захистити вогнем і мечем, їдь на фронт. Там постійно бракує снайперів, коректувальників і спритних водіїв.

4. Персонально для Луценка, Парасюка, Соболєва. Обравши їх депутатами в 2014 році, народ делегував їх працювати на благо країни. Не обличчям торгувати, не мильні бульбашки пускати, не у вертольотик в сесійній залі гратися, не підлоги дупами під трибуною протирати. Пиши законопроекти, ходи на роботу, обговорюй геніальні ідеї на комітеті. На практиці ж виходить так. Нездатний ні до чого здоровий мужик намагається знайти виправдання своїй ліні. Тому вигадує нісенітеиці про військові перевороти. Далі лише колонізатори з Марса або черговий кінець світу.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ