Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Віктору Януковичу просто необхідно підписати листівки з подякою для членів «Батьківщини» і «Самопомочі». Оскільки так, як тамтешні аборигени стережуть нього грошики, навіть «Опоблок» нервово стоїть у куточку і курить тютюнову самокрутку.

Ця солодка парочка «Твікс» більше за всіх кричить про турботу про народ, офшори президента, корупційні схеми. Насправді вся ця уявна турбота закінчується там, де починається питання особистої вигоди.

Так, Юлія Володимирівна зараз активно робить рейтинги на нібито поверненні офшорних грошей. В реалі зараз перетворилася на жалюгідну подобу ярої захисниці Януковича з недавнього минулого – Ганну Герман.

«Самопоміч» взагалі вкотре демонструє власну політичну імпотенцію. Як їх лідер Садовий не може впоратися з побутовими відходами на смітнику, так і його політична сила шукає золото в політичному сміттєвому баку.

Особливий шок також – чергова витівка свіжоспеченої месії нації – Наді Савченко. Поки вчора її комітет палко обговорював плюси і мінуси закону, Надя тупо дрімала півзасідання. Як наслідок: сьогодні дівчина теж висловилася за збереження грошей Януковичем.

Напевно, Янукович, Люба Полежай та їхні кімнатні собачки в Ростові вже лежать п’яненькі в джакузі і радіють, як вони вправно провели всіх навколо пальця.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ