Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Коротко про головне.

  1. НАЗК знайшла адмінпорушення під час купівлі Лещенком квартири. Отримавши знижку 1 млн. 801 648 грн., він фактично отримав подарунок, вартість якого у 1307,43 перевищила мінімальну зарплатню. Тепер нардепу світить штраф від 100 до 200 мінімумів та конфіскація подарунка. Основна інтрига – хто із улюблених людей оплатить все це. Окремо, отримання неправомірної вигоди може стати цікавою справою в ГПУ – що теж несподівано, бо раніше Лещенко подібні історії сам на Різницьку носив)
  2. Олігарх Онищенко, наш втікач в Лондоні, взяв за правило нову модель поведінки. Суть її полягає – будь, як Березовський, думай, як майор Мельниченко. Перше – це примірка на себе образу олігарха в забугровому екзилі. Коли безпечно, красиво: лондонські скачки, селфі з Водяновою в Інстаґрамі, і розказувати можна все, що завгодно. Друге, накрутка скандалу в стилі того, що пережив Кучма в 2000 році.
  3. Учора було велике інтерв’ю Тимошенко Кисельову після двотижневої мовчанки. Обіцяні Юлею безстрокові акції ганебно накрились, однак задору в ЮВТ вистачає. І за першої ліпшої можливості вона скористається можливістю «розкачати лодку». В інтерв’ю вона чітко окреслила рамку майбутньої роботи: загравання з розчарованим електоратом, тема гривні, тема Донбасу – із обов’язковим кОпанням гаранта. Постійне підкреслювання, що нова влада нічим не краща за стару. Протиставляти себе, як мудрого опозиційного політика, який страждав і страждає від утисків тих і цих. В принципі, це ще раз доводить, що про політичну боротьбу ЮВТ забуває, коли спить, або їсть.
  4. Саакашвілі вистрелив першою акцією Руху нових сил. Оголошені меседжі та показані обличчя показали, що є проблеми як з програмою, так і командою. Саакашвілі буде юзати образ українця не за національністю, а за покликом душі. Поки досить недолуго. Оголошуючи про «останню зиму ВР», він забуває, що дострокові вибори – право президента, а не обов’язок, і критичний момент для парламенту був пройдений ще навесні. Коли до БПП увійшло з десяток відщепенців, аби вивести арифметику коаліції до 225.
  5. Допит Януковича у понеділок був потрібен з двох причин. 1) Аби на фоні минулих керівників нові здалися золотком. 2) Продемонстрували всю гниль владної вертикалі й усередині ПР в 2010-2013 рр. Окремо, скептики революцій отримали аргументи, чого овоча не можна було терпіти до 2020.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ