Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Проштовхалася крізь мураєвський мітинг під Нацбанком. Хороший приклад, як, маючи багато бабок, витратити їх абсолютно бездарно. Хто пиво нишком з кишені о 10 ранку пив. Хто насіння плював на тротуар. Один юний хлопчик сигарету в мене попросив, сказала, що не курю. Згадала Земфіру: «Эти серые лица не внушают доверия, теперь я знаю, о ком поёт певица Валерия».

Я бачу цей абсолютно незмінний одноманітний контингент вже років вісім – на мітингах проти НАТО, проти фашистів, за євроінтеграцію імені Януковича, на антимайдані, на дрібних акціях, які періодично клепають політики різного калібру для задоволення почуття власної важливості.

Цим людям зовсім неважливо, куди йти, і хто замовник банкету. Вони підуть за Януковича, за Юлю, за Порошенка, Джека Горобця та інших персонажів, що змінюють один одного, як погода пізньої осені: сніг, мокрий дощ, раптова відлига і далі по колу.

До чого це я? Майдан-3 найближчим часом абсолютно не очікується. А ось відчуття бруду, маріонеток і ляльководів, які смикають за ниточки, якоїсь безвиході, депресії та апатії – збережуться ще досить довго. Як і інші тягучки заради тягучок. От і все.

На мітингах нинішнього тижня уважно подивлюся на всіх учасників, щоби бути в курсі трендових політколлаборацій, і рахуватиму приблизні бюджети акцій. Більше нічого продуктивного чекати не доводиться.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ