Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Спочатку я хотіла просто пожартувати, що переговори про звільнення полонених замість Оксани Марченко могла б вести Даша Астаф’єва або Настя Каменських. Там і форми апетитніші, і секс-символи молодіші, та й пісні звучать з успіхом в РФ та на окупованій частині Донбасу. Ще хотіла грубо пожартувати, що Марченко могла б вести марафон «ДНР має таланти», де кастинг б проходили Моторола, Захарченко, Олена Павлова. Жонглювали б там гранатами або танцювали калинку з триколором.

Однак я не хочу підігравати двом дурепам на прізвище Савченко. Як і не хочу грати надіями родичів полонених українців, які чіпляються за будь-яку соломинку заради порятунку близьких. І готові навіть бути на підтанцьовках у двох висхідних зірок політики – Віри та Наді.

Я не втомлюся лише повторювати, що у найзнаменитішого депутата, члена ПАРЄ є величезне поле можливостей. Однак, Надя Савченко обрала шлях відвертого популізму і картинок заради телекартинок. В цьому є проблема. «Парасюковщіна» цвіте буйним цвітом і колоситься. Натомість – море втрачених можливостей цієї роботи з іноземними ЗМІ, депутатами і дипломатами. Надя та її «систер» схожі в чомусь на двох слонів, які випадково опинилися в магазині посуду. Багато галасу, багато збитків, море шкоди, тільки толку нуль.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ