Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Стиль Сергія Лещенка – написати колонку в англомовному виданні, сфотографуватися з чиновником Держдепу, щоби потім втюхати цей фастфуд своїм адептам.

Днями антикорупціонер вибухнув розповіддю, як він лобіює санкції проти українських корупціонерів. А фото з Вікторією Нуланд – свого роду сигнал «Викусіть» недругам трійки антикорупціонерів.

Цікаво, що в американському виданні Foreign Рolicy героєм статті став сам Сергій та його комфортне житло. Оглядач Майкл Пфайфл жорстко пише, що новий президент США повинен навчитися відрізняти справжніх реформаторів від тих, хто перетворив боротьбу з корупцією на вигідний бізнес: «The new president must learn to discern Ukraine’s true reformers from those who made anti-corruption crusades into a lucrative business, and be able to distinguish real action from empty words» – тобто натяк, що можуть жодних грошей не давати навіть на тлумачні організації.

Квартирному зашквару і розслідуванню НАБУ (як підкреслюють в статті – єдиний спеціальний антикорупційний орган) присвятили кілька абзаців. Висновки американського оглядача в стилі самого Лещенка під час перебування останнього журналістом. Просто нищівні: «Навіть ті українські активісти, політики і журналісти, які вважалися справжніми реформаторами, виявилися нездатними протистояти спокусі взяти участь в систематичному пограбуванні української економіки».

Хоча містер Лещенко не зробив про цю публікацію блог в НВ або УП, це сигнал, що позиції ангела української політики, еталона чесності – похитнулися і на Заході. Де штучними посмішками і грамотними техніками комунікації можна роками розводити іноземних лохів на бабки.

Це також відповідь Лещенку в стилі Лещенка. Коли внутрішній український скандал швидко шириться світом і обговорюється на серйозному рівні. Багато років Сергію це сходило з рук. Тепер повернулося бумеранґом від любих йому західних ЗМІ.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ