Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Якщо трішки ознайомитися з результатами варшавської комісії НАТО-Україна, це просто удар в пах для зрадофілів, насзливальщів та «влада/парламент не роблять реформ».
Випишу найцікавіші.

  1. НАТО затвердило пакет щодо реформування сектору оборони по 40 напрямках. Це все дуже важливо, оскільки це і лікування, і логістика, і медична реабілітація, і розмінування. Це усе треба робити якнайшвидше, аби ми мали нормальну армію, а не брали до рук вила, коли уже рак свисне. Для нас це реальна вудочка, яку варто освоювати, щоби ловити рибу.
  2. Агресію Росіі НАТО засудило, наголосило, що хижацькі апетити в регіоні не пройдуть. По факту НАТО займеться і безпекою своїх країн-членів в Європі, яким некомфортно поруч із Росією.
  3. Окремо винесене питання Криму, сказали, що анексія – це тупо фейк. Згадали про кримських татар і репресії. Заганьбили РФ за те, що Крим фактично перетворили на військову базу.
  4. Донбас. Чітко називали Росію агресором і вбивцею 10 тисяч осіб.
  5. Про вибори на Донбасі. Спеціально для «насзливальщиків». Вибори там можливі лише ЗА БЕЗПЕКОВИХ УМОВ. А саме, коли РФ забере війська, а Україна візьме під контроль кордон.
  6. Для тих, хто постійно в танку і жаліється, що «рєхворм савсєм нєт». НАТО каже, що є значний прогрес в реформах війська, державних закупівель, стабілізації економіки. За доброї волі і контролю МВФ просять продовжувати. Арбайтен і ще раз арбайтен.
  7. Знову для «насзливальщиків». НАТО запевняє, що їм потрібна незалежна, суверенна і стабільна Україна.
  8. Натякнули, що двері до НАТО Україні відкриті. Союзники виховуватимуть нас і леліятимуть, але для цього треба працювати, працювати, працювати і не проґавити можливості з пункту 1.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ