Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Можна скільки завгодно фантазувати на тему, як Арсеній Петрович, Ігор Валерійович і Рінат Леонідович, поклавши ноги на стіл, елегантно п’ють шампанське, але головним одкровенням стало інше.

Якщо фракція БПП два дні хреститься і розповідає, що всі її члени залізно проголосують за відставку, а за фактом 97 з 138 — це ознака того, що не все так благополучно в самій президентській політсилі.

Якщо глави комітетів від БПП виходять на трибуну і обкладають ґумовими виробами міністрів за квотою Блоку Порошенка, але по факту чомусь винен все одно Арсеній Петрович — це означає, що проблема не прем’єрі, а в якості 11 міністрів, яких БПП потяг за руку в Кабмін.

Якщо спікер Володимир Гройсман млосно мріє в кріслі спікера, як  проводитиме вайфай і розетки в будівлі Кабміну за 15 мільйонів гривень, оскільки «соціологічні опитування свідчать, что 70% проти уряду Яценюка», — проблема не в уряді. А в неприборканих «хотілках» вінницьких самородків.

Якщо ключові зірки аналогічної кризи 2005 року — Юрій та Юлія поводяться так само поцувато, як і десять років тому, — це означає, що курорти в Менській в’язниці та Качанівці так нічому їх і не навчили в цьому житті.

І ці чотири години суцільного абсурду й популізму були просто вкрай необхідні. Насамперед для того, аби дурощі кожного чітко стали очевидними.

Порошенко Гройсман

БЕЗ КОМЕНТАРІВ