Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Щодо скандалу «Міс України звичайна тп, хоч і няшка».

Всі конкурси краси – така собі ярмарка марнославства і ринок майбутніх дружин для багатих папіків. Така собі чергова конюшня Онищенка, але для людей. Тому чекати, що тамтешні кобилки цитуватимуть Канта в оригіналі, розбиратимуться в живописі Вермера чи відрізнятимуть Гройсмана від Ляшка не варто.

Їхня головна мета – прилаштувати свої довгі молоді ноги в міцні турботливі руки та стати згодом світською левицею, співачкою ротом чи дизайнером. Це кращий варіант, коли кобилка з конкурсу краси влаштовує своє життя з мінімальним впливом своєї тупизни на оточуючих.

Але крихітка Саша, яка ніхріна не знає про війну на Донбасі на третьому році тієї війни, виявляється, майбутній журналіст. Бакалавр, трясця його, журналістики з моєї Альма-матер – КНУ імені Шевченка. Дай бог, щоб оце створіння знайшло комфортного мужика, завело кілька дітей і тихо собі створювало затишок в заміському особняку. А не почалапало в прайм-тайм телеканалу і брало якісь серйозні інтерв’ю за стандартами бебесе. Бо воно бовкнуло, що є у нього така мрія – «працювати на телебаченні».

А от Інституту журналістики, певне, варто вже міняти вивіску на Інститут безмізких ТП. І за вимушеної еміграції звідника Онищенка укладати прямі контракти з папіками на свіжих баришень.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ