Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Імідж понад усе. Оксана Сироїд круто підставили візитом секти, лідер якої витягує мільйони з довірливих лохів. Далі віце-спікер вирішила, що громадяни, які її критикують – дурні, коли написала відмазку, що на паті Мунтяна вона просто агітувала «проти виборів Донбасі».

Розглянемо варіанти, де могла виступити Сироїд з монологом проти скандальних виборів, без того, щоб її надалі вважали звичайною ТП.

  1. ПАРЄ, Вашингтон, Рада Європи, ОБСЄ, Берлін, Лондон і Брюссель. У Сироїд є високий статус, повноваження і закордонна освіта – тобто абсолютно весь набір, щоби донести європейським дипломатам, що вибори до виведення російських військ і повернення Україною контролю над 400 км кордону – туфта повна. Стрибай в літак і працюй, жінко!
  2. Виступити з монологом про неприпустимість виборів на зборах волонтерів, військових капеланів, в громадських організаціях, що займаються проблемами Донбасу. Тобто перед авторитетами для тих, хто живе, воює і працює на Донбасі.
  3. Відвідати офіс Ахметова. Розповісти йому, що вибори нині – марна трата часу і ресурсів. Схилити його до великого патріозму і громадянської відповідальності. Він фінансовий авторитет Донбасу, рольова модель «мрії по-українськи» для багатьох земляків. Його думка дуже важлива.
  4. Провести, наприклад, прямий телеміст із Захарченком та Плотницьким. Чітко заявити, нехай дуже не сподіваються і забаганки свої засунуть подалі. Інформаційний нокаут для ворога.
  5. Осаджувати парламентських колег з Опоблока, які дуже хочуть ті вибори. Тролити, критикувати – способів неймовірна кількість.

На практиці ж Сироїд своїм походом до секти «Відродження» ідею неприпустимості виборів на Донбасі не тільки не пропіарила, але і виставила її в безглуздому світлі. Ще круто підставила своїх колег Соболєва та Семенуху, які активно вирощували особисті та партійні рейтинги на страшилках про швидке голосування закону про Донбас. Після того, як найяскравіша зірка «Самопомочі» засвітилася серед окультистів, тих двох теж асоціюватимуть з Мунтяном, який в суворої колонії за шахрайство вже відсидів.

Після подібної іміджевої втрати Сироїд, всі її ідеї, всі її пропозиції щодо законодавчої діяльності я особисто вважатиму непрямим лобіюванням чуваків типу Мунтяна. Якщо доросла жінка наскільки нерозбірлива в зв’язках і загрозах репутації, хто знає, навіщо їй, наприклад, передавати контроль над ЗСУ – Раді. Це одна з її останніх гучних ідей.

Після її божевільного монологу про повернення «Бога в політику» я підозрюю, що такі типочкі як Мунтян захочуть руки і навички гіпнозу ще й в армію.

А мораль дуже проста. Спаси, Боже, українську політику від ТП, хоч і з віп-статусом.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ